رینگ و پیستون جیپ صحرا ۸ سوپاپ و رینگ و پیستون جیپ صحرا ۱۶ سوپاپپیستون جیپ صحرا ۸ سوپاپ و پیستون جیپ صحرا ۱۶ سوپاپپیستون جیپ صحرا ۸ سوپاپ و پیستون جیپ صحرا ۱۶ سوپاپرینگ و پیستون جیپ صحرا ۸ سوپاپ و رینگ و پیستون جیپ صحرا ۱۶ سوپاپ

رینگ و پیستون جیپ صحرا ۸ سوپاپ و رینگ و پیستون جیپ صحرا ۱۶ سوپاپ

لوازم یدکی جیپ صحرا نوروزی با سابقه ی چندین ساله در زمینه لوازام یدکی جیپ صحرا و لوازم یدکی میتسوبیشی L۲۰۰ و لوازم یدکی کاپرا , مفتخر است که لوازم یدکی اصلی ماشین های مذکور را به دارندگان ماشین های جدید و قدیمی ارائه کند. برای اطلاع از قیمت و همچنین موجودی انبار در خصوص «رینگ و پیستون» اصلی جیپ صحرا 8 سوپاپ و یا جیپ صحرا 16 سوپاپ می توانید با شماره های فروشگاه تماس بگیرید. و مشاوره رایگان در زمینه خرید لوازم یدکی دریافت کنید.

پیستون چیست و چه جنسی دارد؟

پیستون یکی از قسمت های حرکتی موتور جیپ است. که داخل سیلندر قرار دارد. پیستون در واقع، انتقال نیرو از گازهای سیلندر به میل لنگ با استفاده از شاتون است. در پمپ ها کار پیستون کمی فرق دارد و نیرو از میل لنگ به پیستون منتقل می شود. تا مایع روان داخل سیلندر را فشرده یا تخلیه نماید. پیستون های جیپ از آلومینیوم ساخته می شوند. پیستون های آلومینیومی سبک هستند و به همین دلیل بسیار کاراتر هستند.

هر پیستون جیپ , از چه بخش هایی ساخته شده است؟

تاج پیستون
دامنه پیستون
شیار رینگ در پیستون
سوراخ گژنپین
جا رینگی